CL32A226MOJNNWE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 89 230
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
KYOCERA AVX
W magazynie: 567
KYOCERA AVX
Würth Elektronik
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
W magazynie: 166
Taiyo Yuden
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
Taiyo Yuden
22 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL32A226MOJNNWE
Numer produktu DigiKey
1276-CL32A226MOJNNWETR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL32A226MOJNNWE
Opis
CAP CER 22UF 16V X5R 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL32A226MOJNNWE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)