EMK325BJ226MMHP
Numer produktu DigiKey
587-5434-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-5434-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-5434-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EMK325BJ226MMHP
Opis
CAP CER 22UF 16V X5R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
EMK325BJ226MMHP Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)