CL31C471JGFNNNE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 713
Arkusz danych
YAGEO
W magazynie: 6 270
Udoskonalony
Udoskonalony
TDK
Murata Electronics
470 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL31C471JGFNNNE
Numer produktu DigiKey
1276-3275-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL31C471JGFNNNE
Opis
CAP CER 470PF 500V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL31C471JGFNNNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)