12067A471JA12A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 713
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 6 270
Udoskonalony
TDK
Murata Electronics
Similar
Samsung Electro-Mechanics
470 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
12067A471JA12A
Numer produktu DigiKey
12067A471JA12A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
12067A471JA12A
Opis
CAP CER 470PF 500V NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
12067A471JA12A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)