CL31A226MQHNNNE
Numer produktu DigiKey
1276-1771-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-1771-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-1771-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL31A226MQHNNNE
Opis
CAP CER 22UF 6.3V X5R 1206
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL31A226MQHNNNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)