12066D226KAT2A
Numer produktu DigiKey
478-KGM31HR50J226KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31HR50J226KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31HR50J226KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
12066D226KAT2A
Opis
CAP CER 22UF 6.3V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±10% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
12066D226KAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)