CL31A226KQHNNNF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 264 813
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
KEMET
Arkusz danych
KEMET
YAGEO
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
22 µF ±10% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL31A226KQHNNNF
Numer produktu DigiKey
1276-CL31A226KQHNNNFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL31A226KQHNNNF
Opis
CAP CER 22UF 6.3V X5R 1206
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)