MCASJ31LAB5226KTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MCASJ31LAB5226KTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MCASJ31LAB5226KTNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MCASJ31LAB5226KTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCASJ31LAB5226KTNA01
Opis
CAP CER 22UF 6.3V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±10% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCASJ31LAB5226KTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)