CL31A106MOHNNNE
Numer produktu DigiKey
1276-2877-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-2877-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-2877-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL31A106MOHNNNE
Opis
CAP CER 10UF 16V X5R 1206
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL31A106MOHNNNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)