CL21A225KPFNNNE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 26 852
Arkusz danych
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 109 734
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
KEMET
TDK
W magazynie: 128
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
KYOCERA AVX
2.2 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL21A225KPFNNNE
Numer produktu DigiKey
1276-2902-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL21A225KPFNNNE
Opis
CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL21A225KPFNNNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)