CL21A225KACLNNC | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CL21A225KACLNNC |
Opis | CAP CER 2.2UF 25V X5R 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2.2 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CL21A225KACLNNC Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 85°C |
Seria | Funkcje Niskoprofilowe |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0805 (2012 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,037" (0,95mm) |