CL10C6R2CB8NNNC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Udoskonalony
Udoskonalony
KEMET
Odpowiednik parametryczny
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
6.2 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL10C6R2CB8NNNC
Numer produktu DigiKey
1276-2330-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL10C6R2CB8NNNC
Opis
CAP CER 6.2PF 50V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL10C6R2CB8NNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)