GCM1885C1H6R2CA16D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 6 649
Arkusz danych
6.2 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GCM1885C1H6R2CA16D
Numer produktu DigiKey
490-GCM1885C1H6R2CA16DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCM1885C1H6R2CA16D
Opis
CAP CER 6.2PF 50V C0G/NP0 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCM1885C1H6R2CA16D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)