CL10C3R3CB8NNND jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 110 766
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Bezpośrednie
TDK
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
KEMET
TDK
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
YAGEO
W magazynie: 715
3.3 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL10C3R3CB8NNND
Numer produktu DigiKey
CL10C3R3CB8NNND-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL10C3R3CB8NNND
Opis
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL10C3R3CB8NNND Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)