CL10C3R3CB8NNWC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 110 766
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
W magazynie: 715
KEMET
KEMET
YAGEO
TDK
TDK
Stackpole Electronics Inc
3.3 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL10C3R3CB8NNWC
Numer produktu DigiKey
1276-CL10C3R3CB8NNWCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL10C3R3CB8NNWC
Opis
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)