CL10C181JB81PNC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 36 684
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Murata Electronics
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 786
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
YAGEO
KEMET
TDK
Murata Electronics
Walsin Technology Corporation
180 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL10C181JB81PNC
Numer produktu DigiKey
1276-2212-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL10C181JB81PNC
Opis
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL10C181JB81PNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)