AC0603JRNPO9BN181
Numer produktu DigiKey
13-AC0603JRNPO9BN181TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0603JRNPO9BN181CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0603JRNPO9BN181DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0603JRNPO9BN181
Opis
CAP CER 180PF 50V C0G/NPO 0603
Szczegółowy opis
180 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
AC0603JRNPO9BN181 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)