CL05C470FB5NNWC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 54 790
KEMET
W magazynie: 537
TDK
YAGEO
Murata Electronics
47 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL05C470FB5NNWC
Numer produktu DigiKey
1276-CL05C470FB5NNWCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL05C470FB5NNWC
Opis
CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)