CBR04C470F5GACAUTO7411
Numer produktu DigiKey
399-CBR04C470F5GACAUTO7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CBR04C470F5GACAUTO7411
Opis
47.0PF 50.0V
Szczegółowy opis
47 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)