Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 182 902
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 4 072
Arkusz danych
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
10 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL05C100CB5NNND
Numer produktu DigiKey
CL05C100CB5NNND-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL05C100CB5NNND
Opis
CAP CER 10PF 50V NP0 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL05C100CB5NNND Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)