GMC04CG100C50NT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GMC04CG100C50NT |
Opis | CAP0402 COG 10PF .25PF 50V |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±0,25pF | Grubość (maks.) 0,022" (0,55mm) |