CL05A106MQ5NUNL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 2 217 458
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 37 600
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
KEMET
KEMET
YAGEO
YAGEO
KYOCERA AVX
Murata Electronics
Murata Electronics
10 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL05A106MQ5NUNL
Numer produktu DigiKey
1276-CL05A106MQ5NUNLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL05A106MQ5NUNL
Opis
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL05A106MQ5NUNL Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)