CC0402MRX5R5BB106
Numer produktu DigiKey
311-1729-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1729-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1729-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402MRX5R5BB106
Opis
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402MRX5R5BB106 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)