CL03A225MQ3CSNC
Numer produktu DigiKey
1276-CL03A225MQ3CSNCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-CL03A225MQ3CSNCCT-ND - Taśma cięta (CT)
1276-CL03A225MQ3CSNCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL03A225MQ3CSNC
Opis
CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0201
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,014" (0,35mm)