CM03X5R225M06AH033
Numer produktu DigiKey
478-CM03X5R225M06AH033TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-CM03X5R225M06AH033CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-CM03X5R225M06AH033DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CM03X5R225M06AH033
Opis
0201 X5R 2.2UF20% 6.3V T0.33MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,014" (0,35mm)