CL03A104KA3NNND jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 1 771 181
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 131 715
Arkusz danych
Würth Elektronik
TDK
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Vishay Vitramon
0.1 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL03A104KA3NNND
Numer produktu DigiKey
1276-CL03A104KA3NNNDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL03A104KA3NNND
Opis
CAP CER 0.1UF 25V X5R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)