C0603X5R1E104K030BB
Numer produktu DigiKey
445-13671-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-13671-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-13671-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603X5R1E104K030BB
Opis
CAP CER 0.1UF 25V X5R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603X5R1E104K030BB Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)