UJ20-C-H-G-SMT-2A-P16-TR
Numer produktu DigiKey
2223-UJ20-C-H-G-SMT-2A-P16-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2223-UJ20-C-H-G-SMT-2A-P16-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2223-UJ20-C-H-G-SMT-2A-P16-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UJ20-C-H-G-SMT-2A-P16-TR
Opis
USB JACK, TYPE C, 2.0, SMT, HORI
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Modele EDA/CAD
UJ20-C-H-G-SMT-2A-P16-TR Modele
Kategoria
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzymanie lutu
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Liczba portów
1
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd znamionowy (A)
0,25A, 1,25A, 5A
Status części
Aktywny
Napięcie - znamionowe
20V=