UJ20-C-H-G-MSMT-2B-P16-TR
UJ20-C-H-G-MSMT-2B-P16-TR
Numer produktu DigiKey
2223-UJ20-C-H-G-MSMT-2B-P16-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2223-UJ20-C-H-G-MSMT-2B-P16-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2223-UJ20-C-H-G-MSMT-2B-P16-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UJ20-C-H-G-MSMT-2B-P16-TR
Modele EDA/CAD
UJ20-C-H-G-MSMT-2B-P16-TR Modele
Kategoria
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
0.25A, 1.25A, 3A
Napięcie - znamionowe
20V=