TBP02R2-381-08BE
Numer produktu DigiKey
102-6498-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBP02R2-381-08BE
Opis
TERM BLOCK HDR 8POS 3.81MM
Szczegółowy opis
8 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,150" (3,81mm) Pionowe Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
TBP02R2-381-08BE Modele
Kategoria
Prąd - IEC
7A
Napięcie - IEC
250 V
Seria
Prąd - UL
8 A
Napięcie - UL
300 V
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Cyna
Raster
0,150" (3,81mm)
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Orientacja listwy
Pionowe
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Styl zakończenia
Lutowany
Wysokość izolacji
0,362" (9,20mm)