TBP02P1-381-06BE
TBP02P1-381-06BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP02P1-381-06BE
Numer produktu DigiKey
102-6472-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBP02P1-381-06BE
Opis
TERM BLOCK PLUG 6POS 3.81MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,150" (3,81mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TBP02P1-381-06BE Modele
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
16-28 AWG
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
1,5mm²
Opakowanie
Torba
Kolor
Niebieskie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Nikiel
Liczba pozycji
6
Funkcje
Prowadnica rowka
Pozycje na poziom
6
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Rozmiar wkręta
M2
Raster
0,150" (3,81mm)
Moment obrotowy - wkręta
0,2Nm (1,7lb-in)
Wejście przewodu wtyczki
180°
Długość zdejmowania izolacji
7mm
Styl zakończenia
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Materiał styku
Stop miedzi
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Prąd - IEC
7A
Wysokość izolacji
0,441" (11,20mm)
Napięcie - IEC
250 V
Bazowy numer produktu
Prąd - UL
8 A