PTN16-A500125K1B1
Numer produktu DigiKey
2223-PTN16-A500125K1B1-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTN16-A500125K1B1
Opis
POT 500K OHM 1/8W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
500k Ohm 1 zespoły Liniowy Otwór przelotowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,125W, 1/8W Wtyki PC
Modele EDA/CAD
PTN16-A500125K1B1 Modele
Kategoria
Liczba puszek
1
Typ regulacji
Regulacja boczna
Seria
Obrót
305°
Opakowanie
Taca
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
500k
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,984" (25,00mm)
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
M7 x 0,75
Otwór przelotowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)