CPI-148-24-90T-67
Numer produktu DigiKey
2223-CPI-148-24-90T-67-ND
Producent
Numer produktu producenta
CPI-148-24-90T-67
Opis
BUZZER PIEZO 24V 13.9MM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Wskaźnik, napęd wewnętrzny Piezoelektryczne 24 V 20mA 4,1kHz 90dB przy 24V, 10cm Otwór przelotowy Wtyki PC
Kategoria
Tryb roboczy
Jednotonowy
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
90dB przy 24V, 10cm
Seria
Prąd - zasilania
20mA
Opakowanie
Skrzynka
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Obwód sterownika
Wskaźnik, napęd wewnętrzny
Parametry znamionowe
Zmywalne
Typ wejścia
Prąd stały
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Napięcie - znamionowe
24 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Zakres napięć
15 - 28V
Zakończenie
Wtyki PC
Częstotliwość
4,1kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,547" (13,90mm)
Technologia
Piezoelektryczne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)