CPI-137-24T
Numer produktu DigiKey
2223-CPI-137-24T-ND
Producent
Numer produktu producenta
CPI-137-24T
Opis
BUZZER PIEZO 24V 13.90MM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Wskaźnik, napęd wewnętrzny Piezoelektryczne 24 V 18mA 3,8kHz 92dB przy 24V, 10cm Otwór przelotowy Wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CPI-137-24T Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Jednotonowy
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
92dB przy 24V, 10cm
Seria
Prąd - zasilania
18mA
Opakowanie
Skrzynka
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Obwód sterownika
Wskaźnik, napęd wewnętrzny
Parametry znamionowe
Zmywalne
Typ wejścia
Prąd stały
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
24 V
Zakończenie
Wtyki PC
Zakres napięć
16 - 28V
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,547" (13,90mm)
Częstotliwość
3,8kHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)