CBM-3507CF-055-183-20
Numer produktu DigiKey
2223-CBM-3507CF-055-183-20-ND
Producent
Numer produktu producenta
CBM-3507CF-055-183-20
Opis
DC BLOWER, 35 MM SQUARE, 10 MM,
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Dmuchawa 5V= Kwadratowe/zaokrąglone - 35mm x 35mm (dł. x wys.) Tuleja magnetyczna omniCOOL™ 0,700CFM (0,020m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
18,3dB(A)
Prod.
Moc (W)
400 mW
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe/zaokrąglone - 35mm x 35mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,080A
Szerokość
7,00mm
Zakres napięć
4,5 - 5,5V=
Przepływ powietrza
0,700CFM (0,020m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Ciśnienie statyczne
0,180in H2O (44,8Pa)
Materiał - ostrze
Typ łożyska
Tuleja magnetyczna omniCOOL™
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 40°C