F16FB-05LLC--E
F16FB-05LLC--E
F16FB-05LLC /E
Numer produktu DigiKey
563-1107-ND
Producent
Numer produktu producenta
F16FB-05LLC /E
Opis
FAN BLOWER 16X4.5MM 5VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Dmuchawa 5V= Kwadratowe - 16mm x 16mm (dł. x wys.) Tuleja 0,424CFM (0,012m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
3,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
200 mW
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 140°F (-10 - 60°C)
Napięcie - znamionowe
Waga
0.003lb (1.36g)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 16mm x 16mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,040A
Szerokość
4,50mm
Zakres napięć
4,5 - 5,5V=
Przepływ powietrza
0,424CFM (0,012m³/min)
Materiał - ramka
Terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Ciśnienie statyczne
0,022in H2O (5,5Pa)