63MU335MD35750 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
3.3 µF Kondensatory warstwowe 63V Plastik, metalizowany 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
63MU335MD35750
Numer produktu DigiKey
1189-63MU335MD35750TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-63MU335MD35750CT-ND - Taśma cięta (CT)
1189-63MU335MD35750DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
63MU335MD35750
Opis
CAP FILM 3.3UF 20% 63VDC 2220
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
63MU335MD35750 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V