50MU104MA13216
Numer produktu DigiKey
1189-2539-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-2539-1-ND - Taśma cięta (CT)
1189-2539-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
50MU104MA13216
Opis
CAP FILM 0.1UF 20% 50VDC 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory warstwowe 50V Plastik, metalizowany 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
50MU104MA13216 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±20%
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V