35ZL2200MEFC16X25 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 42 691
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 564
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 508
Panasonic Industry
W magazynie: 481
Panasonic Industry
W magazynie: 923
Chemi-Con
W magazynie: 288
Chemi-Con
W magazynie: 556
Chinsan (Elite)
W magazynie: 88
Nichicon
Nichicon
W magazynie: 350
W magazynie: 413
2200 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
35ZL2200MEFC16X25
Numer produktu DigiKey
1189-35ZL2200MEFC16X25-ND
Producent
Numer produktu producenta
35ZL2200MEFC16X25
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
35ZL2200MEFC16X25 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Napięcie - znamionowe
35 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C