35YXS2200MEFC16X25
Numer produktu DigiKey
1189-35YXS2200MEFC16X25-ND
Producent
Numer produktu producenta
35YXS2200MEFC16X25
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.142 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.06 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
17 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C