35YXG220MEFCCR8X16 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Rubycon
W magazynie: 2 142
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 139
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 1 049
Udoskonalony
KEMET
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Würth Elektronik
W magazynie: 455
Würth Elektronik
W magazynie: 806
KEMET
Chinsan (Elite)
Chinsan (Elite)
220 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 4000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
35YXG220MEFCCR8X16
Numer produktu DigiKey
35YXG220MEFCCR8X16-ND
Producent
Numer produktu producenta
35YXG220MEFCCR8X16
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
35YXG220MEFCCR8X16 Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
420 mA @ 120 Hz
Impedancja
87 mOhms
Status części
Nie do nowych projektów
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C