EV1V221MP50816EU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Chinsan (Elite)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 139
Arkusz danych
Rubycon
W magazynie: 0
Würth Elektronik
W magazynie: 455
Würth Elektronik
W magazynie: 806
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
Surge
W magazynie: 970
Surge
Nichicon
220 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 4000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EV1V221MP50816EU
Numer produktu DigiKey
4191-EV1V221MP50816EUCT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-EV1V221MP50816EUTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EV1V221MP50816EU
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
Szczegółowy opis
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
480 mA @ 120 Hz
1.2 A @ 100 kHz
Impedancja
55 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C