35YXF2200MGC16X31.5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Rubycon
W magazynie: 42 691
Arkusz danych
Bezpośrednie
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 11
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 159
Panasonic Industry
W magazynie: 481
Chemi-Con
W magazynie: 288
Chemi-Con
Nichicon
W magazynie: 413
Udoskonalony
TDK
Udoskonalony
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 526
W magazynie: 302
CORNELL DUBILIER KNOWLES
2200 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
35YXF2200MGC16X31.5
Numer produktu DigiKey
1189-35YXF2200MGC16X31.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
35YXF2200MGC16X31.5
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
35YXF2200MGC16X31.5 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.6 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2 A @ 100 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Impedancja
29 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,319" (33,50mm)
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C