35MU684MA23216 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 35MU684MA23216 |
Opis | CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.68 µF Kondensatory warstwowe 35V Plastik, metalizowany 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 35MU684MA23216 Modele |
Kategoria | Materiał dielektryczny |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,063" (1,60mm) |
Tolerancja ±20% | Zakończenie Podkładki lutownicze |
Napięcie znamionowe - prąd stały 35V | Zastosowania Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego |