25MU475MC24532 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 25MU475MC24532 |
Opis | CAP FILM 4.7UF 20% 25VDC 1812 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µF Kondensatory warstwowe 25V Plastik, metalizowany 1812 (4532 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 25MU475MC24532 Modele |
Kategoria | Materiał dielektryczny |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,079" (2,00mm) |
Tolerancja ±20% | Zakończenie Podkładki lutownicze |
Napięcie znamionowe - prąd stały 25V | Zastosowania Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego |