25MU106MD15750
Numer produktu DigiKey
1189-2521-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-2521-1-ND - Taśma cięta (CT)
1189-2521-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
25MU106MD15750
Opis
CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220
Szczegółowy opis
10 µF Kondensatory warstwowe 25V Plastik, metalizowany 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
25MU106MD15750 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie znamionowe - prąd stały
25V