51K204-400A5
51K204-400A5
51K204-400A5
Numer produktu DigiKey
1868-1276-ND
Producent
Numer produktu producenta
51K204-400A5
Opis
CONN BNC JACK R/A 50OHM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
BNC Złącze Gniazdo, gniazdo żeńskie 50Ohm Otwór przelotowy, kąt prosty Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
51K204-400A5 Modele
Kategoria
Liczba portów
1
Prod.
Funkcje
Rozszerzona izolacja
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor obudowy
Srebro
Status części
Aktywny
Materiał styku środkowego
Miedź berylowa
Styl złącza
Materiał korpusu
Mosiądz
Typ złącza
Gniazdo, gniazdo żeńskie
Wykończenie korpusu
Nikiel
Zakończenie styku
Lutowany
Powłoka styku środkowego
Złoto
Zakończenie ekranu
Lutowany
Materiał dielektryczny
Politetrafluoroetylen (PTFE)
Impedancja
50Ohm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
400 V
Typ mocowania
Blokada bagnetowa
Cykle współpracy
500
Częstotliwość - maks.
10 GHz