51K201-400N5
51K201-400N5
51K201-400N5
Numer produktu DigiKey
1868-1275-ND
Producent
Numer produktu producenta
51K201-400N5
Opis
CONN BNC JACK R/A 50OHM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
BNC Złącze Gniazdo, gniazdo żeńskie 50Ohm Otwór przelotowy, kąt prosty Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
51K201-400N5 Modele
Kategoria
Liczba portów
1
Prod.
Kolor obudowy
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał styku środkowego
Miedź berylowa
Status części
Aktywny
Materiał korpusu
Mosiądz
Styl złącza
Wykończenie korpusu
Nikiel
Typ złącza
Gniazdo, gniazdo żeńskie
Powłoka styku środkowego
Złoto
Zakończenie styku
Lutowany
Materiał dielektryczny
Politetrafluoroetylen (PTFE)
Zakończenie ekranu
Lutowany
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Impedancja
50Ohm
Napięcie znamionowe
400 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Cykle współpracy
500
Typ mocowania
Blokada bagnetowa
Bazowy numer produktu
Częstotliwość - maks.
10 GHz