VS4V5BU1QST18R
Numer produktu DigiKey
846-VS4V5BU1QST18RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-VS4V5BU1QST18RCT-ND - Taśma cięta (CT)
846-VS4V5BU1QST18RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VS4V5BU1QST18R
Opis
TVS DIODE 4.5VWM 12VC SMD1006
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V Zacisk 50A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMD1006
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
50A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
4,5V (maks.)
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie - przebicia (min.)
5,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
12V