SZSMF20AT1G
Numer produktu DigiKey
F11650TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F11650CT-ND - Taśma cięta (CT)
F11650DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZSMF20AT1G
Opis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32,4V Zacisk 6,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-123F
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V
Obudowa / skrzynia
SOD-123F
Napięcie - przebicia (min.)
22,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
32,4V